SMD-LED - LED žárovky
Rab-79120 detail výrobku
| Materiál | plast |
| Objímka | G9 |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 7 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 66.0 mm |
| Průměr | 23.0 mm |
| Světelný tok | 640 lm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Vyzařovací úhel | 300 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový list
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
74 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 95 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 95 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
