SMD-LED - LED žárovky
Rab-79093 detail výrobku
| Se stmívačem | |
| Materiál | plast |
| Objímka | G9 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 4 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 60.0 mm |
| Průměr | 16.0 mm |
| Světelný tok | 420 lm |
| Životnost LED | 15000 h |
| Vyzařovací úhel | 360 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
69 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 89 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 89 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
