LiTrack Line06V - Rabalux LiTrack 24V
Rab-70123 detail výrobku
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line06V pro kolejnicový systém osvětlení se doporučuje pro ty, kteří hledají inteligentní svítidlo s moderním vzhledem, ale flexibilním použitím. Tento model účinně vyhovuje individuálním potřebám uživatelů díky kolejnicovému řešení, které umožňuje měnit jeho polohu podle potřeby, a zabudovanému LED světelnému zdroji s nastavitelným jasem prostřednictvím aplikace v telefonu a teplotou barev pomocí DIP spínače nebo aplikace. Je ideální volbou do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Lampa má podlouhlý zaoblený tvar, černé tělo z hliníku a bílé stínítko z plastu. Energeticky úsporný provoz a dlouhá životnost díky LED technologii ji dělají ještě atraktivnější. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Se stmívačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 2700-5500 K |
| Napětí | 24 V |
| Výkon | 7 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 220.0 mm |
| Výška | 30.0 mm |
| Světelný tok | 370 lm |
| Životnost LED | 15000 h |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 10 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
538 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
