LiTrack Pend.02N - Rabalux LiTrack 24V
Rab-70120 detail výrobku
| Závěsné svítidlo Rábalux LiTrack Pend.02N pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří upřednostňují moderně vypadající svítidlo, které se dobře přizpůsobuje individuálním a měnícím se potřebám. Díky kolejnicovému řešení lze toto závěsné svítidlo kdykoli přesunout na jiné místo stávajícího kolejnicového systému, kde jej budete potřebovat více. Závěsné svítidlo má zabudovaný zdroj světla, který osvětluje okolí přirozeným bílým světlem, čímž umocňuje čistý, moderní efekt. Tělo svítidla je vyrobeno z černého hliníku a je doplněno kulatým bílým skleněným stínítkem. Díky integrované LED technologii je závěsná svítilna energeticky účinná a má dlouhou životnost. Doporučuje se zejména do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | sklo |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 24 V |
| Výkon | 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 115.0 mm |
| Výška | 1200.0 mm |
| Průměr | 100.0 mm |
| Světelný tok | 400 lm |
| Životnost LED | 15000 h |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
694 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 890 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 890 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
