LiTrack Line11N - Rabalux LiTrack 24V
Rab-70116 detail výrobku
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line11N pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktické svítidlo, které je flexibilní a přizpůsobitelné potřebám uživatele. Díky kolejnicovému řešení lze tento model v případě potřeby přemísťovat a jeho světlo lze nasměrovat podle potřeby pomocí naklápěcí hlavy. Lampa má čistý, moderní vzhled: černé tělo je vyrobeno z hliníku, se zaobleným tvarem, zatímco bílé stínítko je z plastu. Stropní svítidlo se doporučuje zejména do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Má zabudovaný zdroj světla, který vyzařuje přirozené bílé světlo, čímž umocňuje čistý a moderní efekt. Díky LED technologii se tento model vyznačuje dlouhou životností a energeticky úsporným provozem. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 24 V |
| Výkon | 6 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 115.0 mm |
| Výška | 80.0 mm |
| Světelný tok | 300 lm |
| Životnost LED | 15000 h |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
491 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 629 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 629 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
