LiTrack Line02N - Rabalux LiTrack 24V
Rab-70111 detail výrobku
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line02N pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro každého, kdo chce svítidlo, které má nejen moderní vzhled, ale také praktické a flexibilní použití. Model s možností montáže na kolejnice lze umístit a přemístit v rámci navrženého kolejnicového systému podle vašich individuálních, měnících se potřeb. Malé svítidlo se doporučuje zejména do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Má zabudovaný zdroj světla, který vyzařuje přirozené bílé světlo, čímž vzbuzuje čistý a moderní efekt. Stropní svítidlo má zaoblené konce, černé tělo je vyrobeno z hliníku a bílé stínítko je z plastu. Díky LED technologii se tento model s možností montáže na kolejnice vyznačuje dlouhou životností a energeticky úsporným provozem. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 24 V |
| Výkon | 6 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 115.0 mm |
| Výška | 30.0 mm |
| Světelný tok | 300 lm |
| Životnost LED | 15000 h |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 30 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
304 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 390 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 390 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
