LiTrack Spot07W - Rabalux LiTrack 24V
Rab-70108 detail výrobku
| Stropní bodové svítidlo Rábalux LiTrack Spot07W pro kolejnicový systém osvětlení se doporučuje těm, kteří očekávají moderní vzhled a svítidlo, které se přizpůsobí jejich individuálním potřebám. Díky kolejnicovému řešení lze toto LED bodové světlo flexibilně přemísťovat v rámci stávajícího kolejnicového systému a jeho světlo lze nasměrovat podle potřeby pomocí pohyblivé hlavy svítilny. Je ideální do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny, kde osvětlí vaše okolí teplým bílým světlem. Menší úhel vyzařování umožňuje koncentrované osvětlení, díky čemuž je svítidlo ideální pro zvýraznění konkrétních detailů v místnosti. Kulovité tělo svítidla je vyrobeno z černého hliníku s bílým plastovým stínítkem. Integrovaná LED technologie zaručuje dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 24 V |
| Výkon | 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 115.0 mm |
| Výška | 120.0 mm |
| Průměr | 60.0 mm |
| Světelný tok | 400 lm |
| Životnost LED | 15000 h |
| Vyzařovací úhel | 24 ° |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 30 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
585 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 750 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 750 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
