Żarówka Led Gx53 12W 1251lm 3CCT - LED žárovky
Mil-456304 detail výrobku
| Energeticky úsporná žárovka LED GX53 je moderní světelný zdroj určený pro profesionální a komerční použití. Je vybavena praktickým přepínačem CCT umístěným přímo na krytu a umožňuje rychlou volbu jedné ze tří barev světla: 3000K (teplá), 4000K (neutrální) nebo 6000K (studená). Jediný světelný zdroj tak může plnit řadu funkcí - od dekorativního po pracovní osvětlení. | |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,0,35 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,026 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100 |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1251lm |
| POWER | 12W LED |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15000H |
| NOVINKY | 21/22 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| HMOTNOST BALENÍ | 4,95 kg |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 7.5 |
| Hloubka (mm) | 73 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 73 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| GWINT | GX53 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | PC |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K / 4000K / 6000K |
Skladem 10 ks - ihned k odeslání, dalších 100 ks - sklad dodavatel - 3-14 dnů.
Supercena
69 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 77 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 77 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
