Oprawa AURIGA kwadrat ruchoma biała - Speciální svítidla
Idd-ID-1016 detail výrobku
| Možnost zakoupení zlatého prstenu ID-5100 | |
| barva | bílá |
| Tvar | čtverec |
| Nastavení úhlu světla | Ano |
| MATERIÁL | hliníkový odlitek |
| Montáž | Montáž pod omítku. Montáž pomocí rozpěrných pružin. |
| Rozměry | 92x92 mm x v 25 mm |
| Typ žárovky | GU10 |
| Průměr žárovky | 50 mm |
| Maximální příkon žárovky | 10W LED |
| Maximální provozní napětí | 230V AC |
| Montážní otvor | Ø80 mm |
| Ochrana před úrazem elektrickým proudem | IP20 |
| Držák žárovky | Zásuvku GU10 lze zakoupit samostatně |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 1524 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
54 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 59 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 59 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
