Infinity LED CCT - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní LED závěsné svítidlo vyrobené z hliníku a plastu. Díky CCT přepínači je možné nastavit svícení na 3000K nebo 4000K. Skvěle se hodí do obývacích pokojů. |
|
| Materiál | hliník / plast |
| Barva světla | 3000-4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 80 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 820 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Světelný tok | 4300 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ5096 detail výrobku
| Barva | černá |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 30 dnů
Supercena
7 970 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 627 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 627 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ5097 detail výrobku
| Barva | zlatá |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 30 dnů
Supercena
8 502 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 11 336 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 11 336 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
