AZOR PIR BLACK - Senzory, čidla spínací
STR-04910 AZOR PIR BLACK detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | polykarbonát |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 1200 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 86 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 926 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
162 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 180 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 180 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
