Nábytkové svítidlo Clever Connect spot Border 300mm bílá mat 12V 5W měnitelná bílá 2.700-6.500K - PAULMANN - Nábytková svítidla
Pau-99962 detail výrobku
| Barva | matná bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 5 W |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 38 mm |
| Světelný tok | 185 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 5W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 039 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 367 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 367 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
