Nábytkové svítidlo Clever Connect spot Medal matný chrom 12V 2,3W měnitelná bílá 2.700-6.500K - PAULMANN - Nábytková svítidla
Pau-99955 detail výrobku
| Barva | matný chrom |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 2,3 W |
| Délka | 15 mm |
| Průměr | 43 mm |
| Světelný tok | 120 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,3W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
530 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 697 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 697 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
