Nábytkové svítidlo Clever Connect spot Disc matný chrom 12V 2,1W měnitelná bílá 2.700-6.500K - PAULMANN - Nábytková svítidla
Pau-99953 detail výrobku
| Barva | matný chrom |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 2,1 W |
| Délka | 17 mm |
| Průměr | 65 mm |
| Světelný tok | 85 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,1W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
641 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 843 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 843 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
