Nábytkové svítidlo Clever Connect Panel Flad bílá mat 12V 6W měnitelná bílá 2.700-6.500K - PAULMANN - Nábytková svítidla
Pau-99951 detail výrobku
| Barva | matná bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 6 W |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 7,6 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Světelný tok | 400 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
951 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 251 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 251 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
