Nábytkové svítidlo Clever Connect spot Mike matný chrom 12V 2W měnitelná bílá 2.700-6.500K - PAULMANN - Nábytková svítidla
Pau-99950 detail výrobku
| Barva | matný chrom |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 2 W |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hloubka | 245 mm |
| Světelný tok | 100 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 2W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
663 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 872 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 872 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
