Nábytkové svítidlo Clever Connect trafo max. 12W 12V DC včetně 3-násobného rozbočovače bílá - PAULMANN - Nábytková svítidla
Pau-99946 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Šířka | 72 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 31 mm |
| Výkon transformátoru | 12VA |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Max. příkon světelného zdroje | 12W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 061 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 396 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 396 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
