Plug&Shine napaječ IP67 75W 24V DC bílý - PAULMANN - Napájecí LED zdroje - LED trafo
Pau-98849 detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | hliník |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 75 W |
| IP krytí | 67 |
| Šířka | 186 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 64 mm |
| Výkon transformátoru | 75VA |
| Rozměry v mm | 40 x 186 x 64 |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 703 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 241 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 241 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
