Plug&Shine napaječ IP44 21W 24V DC do zásuvky černý - PAULMANN - Napájecí LED zdroje - LED trafo
Pau-98848 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 21 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 104 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Třída ochrany | II |
| Rozměry v mm | 104 x 50 x 30 |
| Výkon transformátoru | 21VA |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
663 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 872 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 872 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
