Příslušenství plochý kabel pro svítidlo nad obrazy Xana a Adelia 4m bílá - PAULMANN - Paulmann
Pau-95586 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Výkon | 36 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 4000 mm |
| Šířka | 15 mm |
| Třída ochrany | III |
| Kolekce | Xana/Adelia |
Dodání 7-14 dní
Supercena
242 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 319 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 319 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
