VariLine tyčový závěs 125/250mm kartáč.hliník - PAULMANN - Paulmann
Pau-95149 detail výrobku
| Barva | kartáč. hliník |
| Materiál | kov |
| Napětí | 230 V |
| Šířka | 18 mm |
| Výška | 250 mm |
| Rozměry v mm | 125/250 x 18 |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Kolekce | URail |
Dodání 7-14 dní
Supercena
420 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 552 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 552 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
