URail lištový spot Cover spot GU10 max. 10W 230V bílá - PAULMANN - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Pau-94880 detail výrobku
| Barva | signální bílá |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 10 W |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 182 mm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, záleží na použité žárovce |
| Životnost | 30000h |
| Kolekce | URail |
Dodání 7-14 dní
Supercena
796 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 047 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 047 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
