Solární LED stolní lampa Soala 2700K 2,1W antracit - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-94612 detail výrobku
| Barva | antracit |
| Barva světla | 2700 K |
| Výkon | 2,1 W |
| IP krytí | 44 |
| Výška | 306 mm |
| Průměr | 248 mm |
| Světelný tok | 165 lm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,1W |
| Kolekce | Soala |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 592 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 095 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 095 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
