Plug & Shine napájení 230/24V DC IP67 230/24V 75VA antracit - PAULMANN - Napájecí LED zdroje - LED trafo
Pau-94497 detail výrobku
| Barva | antracit |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| IP krytí | 67 |
| Šířka | 49 mm |
| Výška | 32 mm |
| Hloubka | 129 mm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | I |
| Stmívatelné | ne |
| Kolekce | Plug & Shine |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 260 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 658 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 658 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
