LED lankový systém MacLED spot 4,5W 3000K 12V bílá mat/chrom - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94423 detail výrobku
| Barva | matná bílá / chrom |
| Materiál | kov |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 4,5 W |
| Délka | 10000 mm |
| Šířka | 92 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 92 mm |
| Světelný tok | 250 lm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,5W |
| Kolekce | Corduo |
Dodání 7-14 dní
Supercena
884 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 163 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 163 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
