LED lankový systém MacLED základní sada 5x4,5W 3000K 230/12V bílá/chrom - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94422 detail výrobku
| Barva | bílá / chrom |
| Materiál | kov |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 22,5 W |
| Délka | 10000 mm |
| Šířka | 92 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 92 mm |
| Světelný tok | 1250 lm |
| Včetně zdroje | |
| Výkon transformátoru | 60VA |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,5W |
| Kolekce | Corduo |
Dodání 7-14 dní
Supercena
5 223 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 872 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 872 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
