LED lankový systém RoaMac základní sada 5x4,5W 3000K 230/12V černá mat/chrom - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94418 detail výrobku
| Barva | chrom, černá mat |
| Materiál | kov |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 22,5 W |
| Délka | 10000 mm |
| Světelný tok | 1400 lm |
| Včetně zdroje | |
| Výkon transformátoru | 60VA |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,5W |
| Kolekce | Corduo |
Dodání 7-14 dní
Supercena
5 135 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 756 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 756 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
