Venkovní solární stolní lampa Lillesol 3000K stmívatelné - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-94309 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | ocel |
| Materiál | plast / kov |
| Barva světla | 3000 K |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 280 mm |
| Světelný tok | 45 lm |
| Včetně zdroje | |
| Průměr stínidla v mm | 200 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,8W |
| Materiál doplňkový | kov |
| Kolekce | Lillesol |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 083 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 425 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 425 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
