Mobilní stolní lampa Capulino IP44 stmívatelné na baterie - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-94267 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | čirá / antracit |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 6 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 184 mm |
| Světelný tok | 100 lm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Stmívatelné | ano |
| Kolekce | Cupulino |
Dodání 7-14 dní
Supercena
929 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 222 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 222 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
