Outdoor světelný řetěz Mobile Lampion IP44 7 lamp na baterie - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-94166 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 0,02 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 3600 mm |
| Průměr | 73 mm |
| Světelný tok | 49 lm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Typ světelného zdroje | LED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
663 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 872 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 872 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
