Lankový systém Mac II matný chrom 7x10W GU5,3 bez žárovek - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94152 detail výrobku
| Barva | matný chrom |
| Materiál | plast / kov |
| Objímka | GU5,3 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 70 W |
| Délka | 10000 mm |
| Stmívatelné | ano, záleží na použité žárovce |
| Odstup lanek | 160 |
| Průřez | 2,5 qmm |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Materiál doplňkový | kov |
| Kolekce | Corduo |
Dodání 7-14 dní
Supercena
3 364 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 426 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 426 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
