Lankový systém LED 6x4W RoundMac 230V/12V DC matná bílá, - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94106 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast / kov |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 26 W |
| Délka | 10000 mm |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | II |
| Průřez | 2,5mm2 |
| Odstup lanek | 160 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
| Výkon transformátoru | 36VA |
| Stmívatelné | ne |
| Materiál doplňkový | kov |
| Kolekce | Corduo |
Dodání 7-14 dní
Supercena
6 484 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 532 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 532 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
