Svítidlo pro lankový systém LED 1x4W, 200lm, 2700K, RoundMac, 12V DC, bílá matná - PAULMANN - Lanková svítidla
Pau-94088 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 4 W |
| Délka | 24 mm |
| Výška | 24 mm |
| Průměr | 102 mm |
| Světelný tok | 200 lm |
| Včetně zdroje | |
| Odstup lanek | 160 |
| Třída ochrany | III |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
Dodání 7-14 dní
Supercena
995 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 309 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 309 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
