Plug&Shine zápich do země Sting IP65 3000K 6W 24V antracit - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-93934 detail výrobku
| Barva | antracit |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 24 V |
| Výkon | 6 W |
| IP krytí | 67 |
| Délka | 290 mm |
| Průměr | 52 mm |
| Světelný tok | 270 lm |
| Včetně zdroje | |
| Třída ochrany | III |
| Úhel záření | 100° |
| Rozměry v mm | 290 |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Stmívatelné | ano |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Plug & Shine |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 327 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 746 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 746 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
