Připojovací sada pro zápustné svítidlo GU10 230V vč.svorky - PAULMANN - Paulmann
Pau-93810 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 50 W |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 23 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Třída ochrany | II |
| Max. příkon světelného zdroje | 50W |
| Typ světelného zdroje | 230V Halogen |
Dodání 7-14 dní
Supercena
264 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 348 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 348 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
