Plug&Shine základní sada zemní zápich Sting IP67 3000K 3x6W - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-93696 detail výrobku
| Barva | antracit |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 24 V |
| Výkon | 18 W |
| IP krytí | 67 |
| Světelný tok | 810 lm |
| Včetně zdroje | |
| Úhel záření | 100° |
| Stmívatelné | ano |
| Výkon transformátoru | 75VA |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Plug & Shine |
Dodání 7-14 dní
Supercena
5 179 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 814 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 814 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
