Plug & Shine závěsné svítidlo Kofia IP44 3000K 2W antracit - PAULMANN - Zahradní svítidla
Pau-93104 detail výrobku
| Barva | antracit |
| Materiál | hliník |
| Objímka | E14 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 10 W |
| IP krytí | 44 |
| Světelný tok | 160 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Průměr stínidla v mm | 160 |
| Délka stínidla v mm | 140 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 15000h |
| Délka závěsu v mm | 5000 |
| Max. příkon světelného zdroje | 2W |
| Kolekce | Plug & Shine |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 437 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 891 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 891 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
