Noční světlo do zásuvky Esby hranaté bílá soumrakový senzor - PAULMANN - Paulmann
Pau-92493 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 0,36 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 58 mm |
| Světelný tok | 1 lm |
| Včetně zdroje | |
| Světelný senzor | ano |
| Senzor | ano |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Esby |
Dodání 7-14 dní
Supercena
287 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 377 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 377 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
