Mobilní noční světlo Viby kruhové bílá pohybové čidlo - PAULMANN - Paulmann
Pau-92492 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | 0,7 W |
| IP krytí | 20 |
| Hloubka | 40 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Světelný tok | 40 lm |
| Včetně zdroje | |
| Světelný senzor | ano |
| Senzor | ano |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Viby |
Dodání 7-14 dní
Supercena
442 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 581 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 581 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
