ProRail3 LED lištový spot Zeuz 15° 33W 4000K 230V bílá - PAULMANN - Lištový, kolejnicový system osvětlení
Pau-91344 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 33 W |
| Šířka | 176 mm |
| Výška | 241 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Světelný tok | 2860 lm |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | I |
| Úhel záření | 15° |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 33W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Kolekce | ProRail3 |
Dodání 7-14 dní
Supercena
3 032 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 989 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 989 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
