LED stojací svítidlo 3-krokové-stmívatelné Jagun 2700K 20,4W antracit plsť/umělá hmota/kov - PAULMANN - Lampičky a lampy
Pau-79988 detail výrobku
| Barva | antracit |
| Materiál | kov / textil / plast |
| Barva světla | 2700 K |
| Výkon | 20,4 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 389 mm |
| Výška | 1506 mm |
| Hloubka | 252 mm |
| Světelný tok | 2130 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 20,4W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Styl svítidla | designová |
| Kolekce | Jagun |
Dodání 7-14 dní
Supercena
6 772 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 911 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 911 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
