Pro trafo příslušenství 230/24V 150VA bílá - PAULMANN - Napájecí LED zdroje - LED trafo
Pau-79972 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 150 W |
| Šířka | 58 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 179 mm |
| Výkon transformátoru | 150VA |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Životnost | 30000h |
| Kolekce | Pro Strip |
Dodání 7-14 dní
Supercena
2 943 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 873 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 873 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
