Pro trafo příslušenství 230/24V 60VA bílá - PAULMANN - Napájecí LED zdroje - LED trafo
Pau-79970 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 60 W |
| Šířka | 64 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hloubka | 185 mm |
| Výkon transformátoru | 60VA |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Životnost | 50000h |
| Kolekce | Pro Strip |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 482 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 950 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 950 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
