Universal LED trafo Plug-In W 230/24V DC napájení černá umělá hmota - PAULMANN - Napájecí LED zdroje - LED trafo
Pau-79835 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hloubka | 26 mm |
| Výkon transformátoru | 12VA |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 12W |
| Kolekce | MaxLED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
309 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 406 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 406 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
