MaxLED trafo 60VA DC bílá - PAULMANN - Napájecí LED zdroje - LED trafo
Pau-79830 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Šířka | 61 mm |
| Výška | 32 mm |
| Hloubka | 184 mm |
| Výkon transformátoru | 60VA |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Kolekce | MaxLED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 327 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 746 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 746 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
