Kontroler MaxLED RGBW max. 144W vč.dálkového ovládání - PAULMANN - Ovladače a vypínače
Pau-79797 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| Výkon | 144 W |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 53 mm |
| Rozměry v mm | 20 x 110 x 53 |
| Změna barev rgb | ano |
| Třída ochrany | III |
| Dálkové ovládání | ano |
| Značka mm | ano |
| Stmívatelné | ano |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 6000 mA |
| Kolekce | MaxLED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 415 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 862 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 862 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
