Stojací lampa Neordic Stellan látkové stínidlo bílá / dřevo - PAULMANN - Lampičky a lampy
Pau-79634 detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | bílá / dřevo |
| Materiál | dřevo / kov |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 20 W |
| Délka | 1615 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Délka stínidla v mm | 350 |
| Třída ochrany | II |
| Průměr stínidla v mm | 350 |
| Výkon transformátoru | 9VA |
| Max. příkon světelného zdroje | 20W |
| Stmívatelné | ano, záleží na použité žárovce |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Vypínač na kabelu | ano |
| Kolekce | Stellan |
| Materiál doplňkový | kov |
| Styl svítidla | moderní |
Dodání 7-14 dní
Supercena
3 276 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 310 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 310 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
