EntertainLED USB LED Strip osvětlení TV 65 palců 2,4m 4W 60LEDs/m RGB+ - PAULMANN - LED pásky
Pau-78881 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Výkon | 4 W |
| Délka | 2400 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 2 mm |
| Včetně zdroje | |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
| Kolekce | EntertainLED |
Dodání 7-14 dní
Supercena
597 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 785 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 785 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
