Pro dálkový ovladač RGBW DC2x1.5V černá - PAULMANN - Ovladače a vypínače
Pau-78473 detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 53.5 mm |
| Výška | 17.5 mm |
| Hloubka | 122 mm |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Kolekce | Pro Strip |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 371 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 804 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 804 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
