Pro řídící jednotka Single Color DC 24V bílá - PAULMANN - Ovladače a vypínače
Pau-78470 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 0 V |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Kolekce | Pro Strip |
Dodání 7-14 dní
Supercena
1 128 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 484 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 484 Kč
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
